Modem Arayüz Şifresi Kırma

emrah666 (5) 8 yıl önce sordu

kardeşlerim modemin internetteki arayüzündeki şifreyi nasıl kırabilirim modem bana ait degil Modemin markası UTM-1 Edge X ADSL Check Point  eger bir program felan biliyorsanız lütfen söyleyin

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Başkasının modem şifresini niçin kırmak istersin anlamadım ama bunun en kolay (belki bir tek) yolu, modem üzerindeki reset çukuruna (her modemde olması lazım)  sivri bir cisim sokarak 5 Saniye kadar basılı tutmaktır. Bu şekilde modem arabirim parolası (şifresi diye biliniyor) sıfırlanarak default (fabrika ayarları gibi) hale gelecektir.

Elbette bunu yapınca modemdeki tüm ayarlarda sıfırlanacaktır.

emrah666 (5) 8 yıl önce cevapladı

Program Felan Yokmu Kardeşim Bunları Biliyoruz Saten

temmuz 8 yıl önce

Diğer türlü illegal maksatlara girerki bu sitede buna izin verilmiyor.

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

modem seninse temmuz arkadaşın da dediği gibi resetlemen gerekir  crack yapacak öyle bir programda yok olsada burda kimse paylaşmaz