Modem arayüzünden güvenli internet kapatılıyor mu?

powerxitinia (5) 9 ay önce sordu

Modem arayüzünden güvenli interneti devre dışı bırakabilir miyim?

Toplam 1 cevap

alattin (17014) 9 ay önce cevapladı

Hayır. Modem arayüzünden güvenli interneti kapatamazsın.  Internet servis sağlayıcın üzerinden kapatabilirsin. Mesela Türk Telekom internetin varsa güvenli interneti kapatmak için

https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/ adresinden online işlemlere giriş yapıp güvenli interneti kapatabilirsin.

Turkcell internet için güvenli interneti kapatma yöntemi;

GUVENLI IPTAL yazıp 2500'a kısa mesaj gönderek, Güvenli İnternet Hizmetini kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.