Modem de İnternet ışığı yanmıyor.

rashomon35 (1) 3 yıl önce sordu

Modem de İnternet ışığı yanmıyor müşteri hizmetlerini aradım sistemde sorun olmadığını söylediler dns ayarlarını kontrol ettim düzelmedi napıcağımı bilmiyorum tek İnternet ışığı yanmıyor. İlk başta İnternet sürekli gidip geldi şimdide tamamen gitti modem de

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

1.Çözüm:

Modeminin tüm kablolarını çıkart ve 10 saniye kapalı dursun sonra tüm kabloları tak ve açmayı dene.

2.Çözüm:

Apartmanın eski ise ve internet kabloları yıpranmışsa değiştir.