Modem ethernet kablosuna uymuyor

batudoksen (3) 7 yıl önce sordu

Iyi günler bugün asus marka modem aldım.fakat baglamaya calısınca ethernet kablo girisinin biraz daha büyük oldugu gördüm . Haliyle kabloyu takınca internet baglantısını görmedi. Yanında cıkan kablonun girisi de daha uzun ve dagıtım kutusuna uymuyor. Ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.

alattin 7 yıl önce

modem ve bilgisayarın markası, modeli nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Ethernet çıkışı standarttır. Rj 45 denen  konnektör kullanır.  Mümkünse tofoğraf eklerseniz ya da modem modelini yazarsanız iyi olur.