Modemdeki 5ghz modu nedir? ne işe yarar?

leone1907 (18) 3 yıl önce sordu

5ghz modunu açınca ne telefon ne tablet ağı göremiyor, bu mod sadece laptop için mi?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

5GHZ modunu açınca ne telefon ne tablet ağı göremiyorum neden?

5GHZ'ı destekleyen cihazlarda 5GHZ'ı kullanabilirsin ve 5GHZ ile daha hızlı internet keyfi yaşayabilirsin.

Bu mod sadece laptop için mi?

Sadece 5GHZ'ı destekleyen bütün cihazlarda bunu kullanabilirsin.

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

5GHZ bu hızı destekleyen tüm cihazlar içindir. Laptop ya da tablet kısıtlaması yok.  5ghz ile modem ile bilgisyar arasındaki bağlantı daha hızlı olur. 5ghz 'in internet hızı ile bir alakası yoktur. Sadece modem - bilgisayar / tablet / telefon arasındaki bağlantı hızıdır.