Modemi Kapatıp Açınca İp Değişir Mi?

brokropro990 (5) 6 yıl önce sordu

Atıyorum işte benim 89.211.234.32(salladım) bir ip var.Ben modemi kapatıp açsam bu değişir mi?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Evet, eğer sabit IP kullanmıyorsan (sabit IP kullanımı ücretlidir) modem kapatılıp açıldığında IP değişir.

brokropro990 6 yıl önce

Abi peki ip adresine port taraması nasıl yaparım :)

temmuz 6 yıl önce

Çok anlamadım ne yapmak istediğini ama istersen onun için yeni bir konu aç ve @hakan ile @murat'ı çağır konuya. En iyi onlar bilir o mevzuları (elbette başkalarıda bilebilir) @brokropro990

brokropro990 6 yıl önce

Peki abi :)

temmuz 6 yıl önce

Ama soruyu doğru sormalısın. Eğer port açmak istiyorsan burada sorduğun IP ile orada atayacağın IP adresinin bir alakası yok. Onlar farklı şeylerdir. Neyse, konunu aç bir hele. @brokropro990

brokropro990 6 yıl önce

Açtım abi https://uzmanim.net/soru/kali-linux-windows-veya-android-icin-belli-bir-ip-adresine-uzaktan-port-taramasi-nasil-yaparim/85715

temmuz 6 yıl önce

Tamam @hakan ve @murat'ta konuya bakacaktır, bizi duydular yada duyacaklar :) @brokropro990