Modemimin Uzerindeki Sys İsigi Yanip Sonuyor ve İnternete Baglanmıyor!

esty (-48) 7 yıl önce sordu

Modemimin uzerindeki Sys isigi devamli yanip sonuyor ve internete baglanamıyoruz. Bu soru Çok kez karşımıza çikiyor ne nedir neden oluyor?

Toplam 1 cevap

esty (-48) 7 yıl önce cevapladı

Modem üzerinde modem sys ışığı yanıp sönüyor ise bu sorun değil modemin sağlıklı çalıştığını göstermektedir. Modem sys ışığı sabit ise modem başlıyor anlamına gelmektedir. Bu yüzden diğer cihazlardan telefon , tablet bağlanmayı deneyin eğer bağlanamıyor iseniz o zaman sanırım sorun ttnet , uydunet gibi servisinden yararlandığınız sağlayıcıların müşteri hizmetlerini arayın.