Modemin açılma ve kapanma saatini nasıl öğrenirim?

mumim (19) 5 yıl önce sordu

Modemin saat kaçta açılıp kaçta kapandığı gibi kaç saat açık durduğunu günlük haftalık öğrenme imkanımız varmı ?

darkcrak 5 yıl önce

Modemin markası ne

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Modemin yönetim sayfasında Log bölümünde görebilirsin. Her adsl modem / router'ın bir kayıt bölümü vardır. Burada çeşitli bilgiler tutulur. Online olma, offline olma gibi bilgileri de burada bulabilirsin.

Adsl modem arayüzüne nasıl girebilirim? linkinden Adsl modem arayüzüne nasıl erişirsin öğrenebilirsin.

mumim 5 yıl önce

tplink için logları bulamadım yan bölümlerdede yok istatistik yazan yer var ordada birşey yok zaten nasıl bulurum logları