Modemin şifresi nasıl değiştirilir?

yokohama (-1) 8 yıl önce sordu

Ben super online kullanıyorum, sifresini bir kere değistirdim ikinci kez değistirmem lazım ama bi türlü yapamadım. Yani detaylı şekilde anlatan site bulamadım, benim modemin görüntüsü farklı, detaylı bir bilgi istiyorum.

Toplam 2 cevap

cihanbil (1) 8 yıl önce cevapladı

1 defa değiştirdiysen nasıl yapacağını biliyor olman lazım. Modemi arkasından resetle yeniden kurulum yap.

(verdiğin bilgiler çok yetersiz.)

yokohama 8 yıl önce

uzman kardeş benm pc face ye girmemeye basladı bu nası bi sacmalık ya kafayı yicem bi yardmcı ol

yokohama (-1) 8 yıl önce cevapladı

hg 658 v2 böle bisi huwayn mı ne super olnline 1 kere deistirdim ama aynısını yine denediğimde olmadı