Modemin "username"in unuttum, Formatlamadan bulmam mümkünmü?

arzumemmed (1) 6 yıl önce sordu

Modemin "username"in uzun zaman önce değiştirmiştim. Bi kaç kez Wi-fi şifresini değiştirmişdim, ama uzun zaman oldu. "Username"in "admin" satrına sadece harf ilave etdiğimi hatırlıyorum, ama yanlış diyor. Format yapmadan bulmam mümkünmü? Yardımınızı rica ediyorum.

temmuz 6 yıl önce

Harf ilavesi büyük harfmi, küçük harfmi, her ikisinide denemelisin.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Maalesef eğer bir yere not etmediyseniz ve hatırlamıyorsanız, modemi fabrika ayarlarına döndürmeden arayüze girmeniz mümkün değil

arzumemmed 6 yıl önce

Yok malesef(( teşekkür ederim.