Modül güncellemesi başarısız oldu

hakan (15424) 5 yıl önce sordu

Eset Internet Security uyarı penceresi açarak Modül güncellemesi başarısız oldu, Güncelleme kimlik doğrulaması başarısız oldu. Lütfen lisansınızın geçerli olup olmadığını kontrol edin. uyarısı veriyor.

Eset Modül güncellemesi başarısız oldu hatasının sebebi nedir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Eğer Eset Internet Security Modül güncellemesi başarısız oldu, Güncelleme kimlik doğrulaması başarısız oldu. Lütfen lisansınızın geçerli olup olmadığını kontrol edin uyarısı veriyorsa uyarının sebebi büyük bir ihtimalle lisans sürenizin dolmasıdır.

Eğer orijinal  Eset Internet Security  kullanıyorsanız lisansınızı yenilemeniz gerekiyor demektir.  Crackli kullanımlarda, Crackin artık işe yaramadığı ve geçersiz olduğu anlamına gelir. Özellikle Antivirüs  yazılımlarının crackli kullanılması çok büyük güvenlik sorunları doğurur. Bunun yerine ücretsiz antivirüslerden birini seçenebilirsiniz.

Lisans süreniz dolduğunda artık güncelleme alamazsınız. Bu da yeni çıkan virüslere karşı korunmuyorsunuz demektir.