Monitor controls locked hatası

murat (12492) 8 yıl önce sordu

Philips monitörde monitor controls locked hatası alıyorum.  Philips monitor controls locked hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Monitor controls locked hatasının çözümü:

Eğer Philips monitör kullanıyorsanız ve ekrana sürekli Monitor controls locked  / Ekran ayarları kilitli uyarısı geliyorsa hatanın çözümü için açma-kapatma düğmesinin solundaki MENU(OK) düğmesine 10 saniye basılı tutun.

Bu işlemden sonra ekrana kilidin açıldığına dair bir uyarı gelecektir.  Artık Monitor controls locked  hatası almıyor olmanız gerekiyor.