Monitör sağ alt köşesi kararma sorunu

151515 (11) 6 yıl önce sordu

Ekranımın sağ alt köşesi haftada 1-2 kez kararıyor ama yeniden başlatınca sorun gidiyor. Bu neden olur?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Her zaman aynı taraf kararıyorsa donanımsal bir sıkıntı olma ihtimali yüksek.Siz yeniden başlatma derken monitörü kapatıp tekrar açmaktan bahsediyorsunuz sanırım. Bu başlatma ardından sorun gideriliyorsa sorunun monitörden olduğu kesin diyebiliriz. Bunun da yolu monitörü değiştirmekten veya varsa tamirinden geçecektir.

151515 6 yıl önce

Hayır haftada 1-2 kez oluyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum demek istedim.