Monitörüm titriyor nasıl çözerim? Monitor titremesi neden olur?

kullanici302780 (3) 5 yıl önce sordu

Bilgisayarımın monitörü titriyor, ekranım sürekli yukari aşağı gidiyor, renkler birbirine giriyor. Yaşadığım bu monitör tireme sorununu nasıl çözerim? Video atabilirim eğer isterseniz.

Toplam 1 cevap

yunusberkan122 (16) 5 yıl önce cevapladı

Sorun donanımsal olabilmekle birlikte tazeleme hızınındanda kaynaklanır

kullanici302780 5 yıl önce

Bilgisayarda hiçbirşey net değil ama bazı yazıları okuyabiliyorum windows 10 kullanıyorum kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılması gerekiyor diyor sonra otomatik onarmayı başlatıyor bilgisayarı açamıyorum kasada bir sorun olabilirmi?

kullanici302780 5 yıl önce

Ekran net değil sürekli aşağı yukarı gidiyor ayrıca pc de açılmıyor