Monitörün sağ alt köşesinde kararma olması

musut (3) 6 yıl önce sordu

Monitörün sağ alt köşesinde kararma oluyor. Şöyle anlatayım: Hiçbir şey yokken, PC'de bir işlem yapmazken, ekran uyku moduna geçer ya, ben uykudan uyandırınca, fare ve klavyeden sağ alt köşede kararma oluyor. Sadece o durumda oluyordu. Daha demin ise, ilk defa Youtube'de şarkı dinlerken, birden karardı. Her kararma sonrası PC yeniden başlatınca düzeliyor. Monitör Full HD ve 3 yıllık, Samsung. Kararma anında ekran görüntüsü çektim, Paint'e kaydettim ama, orada karartı çıkmadı...

Toplam 1 cevap

jaff2 (22) 6 yıl önce cevapladı

pc uykudan uyanırken olabilir bilgisayarı normal başlatında sorun devam ediyormu ?

musut 6 yıl önce

Dediğim gibi, uykudan uyanınca kararma oluyordu. Geçen ilk defa, PC'de işlem yaparken karardı.