Monster laptop FPS düşme sorunu

azrak (1) 5 yıl önce sordu

Merhabalar, bugün sabah Monster Abra A5 Serisinden V13.1 satın aldım ve tüm driverlarını yükledikten sonra League Of Legends yükledim ve FPS test yapmak için bir oyuna girdim. Lakin videolarda 130-120 fps görürken ben laptopda 20 fps görüyorum ve bunu düzeltemiyor. Lütfen yardımcı olun.

Toplam 2 cevap

leventt04 (1) 5 yıl önce cevapladı

Dostum tüm driverler güncelmi diye kontrol et.

Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklerden kullanilebilir ram miktarına bak.

Son olarak teknik servise başvur.

infinity 5 yıl önce

Çözümleriniz hiç bir işe yaramaz. @leventt04

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Oyunlardayken Ekran kartın devreye girmiyordur Oyundaki Tüm ayarları En Yükseğe Al öyle bir dene.