Mortal Kombat 9'da karakter yerini açınca siyah oluyor, ne yapabilirim?

cvpverpls (1) 2 yıl önce sordu

Benim bilgisayarımda Mortal Kombat Komplete Edition 9 var, karakter seçme yeri siyah gözüküyor, ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Ekran görüntüsü atabilir misiniz? Oyun orijinal mi?

anonim6766 (11) 2 yıl önce cevapladı

Çalıştırı açıp %appdata% yazarak MKKE klasörünü bul.

Klasörün içindeki "options" dosyasını silip oyuna tekrar girmeyi dene, sorunun büyük ihtimal çözülmüş olacaktır.

Eğer çözülmezse;

MKKE klasörüne tekrar gelip, options dosyasını not defteri ile açın.

[Video] sekmesini bulun ve şu iki değeri alttaki gibi değiştirin.

Fullscreen = False

Windowed = True

Oyun pencereli ekranda açılacaktır. Daha sonra ayarlardan tam ekran yaparak sorun çözülmüş mü diye test edebilirsiniz.