Mount and Blade - Warband (0xc000007b) hatasının çözümü nedir?

darkcrak (5170) 5 yıl önce sordu

Mount and Blade - Warband oyununda 0xc000007b hatası alıyorum. Oyunu sildim yükledim düzelmedi her ne denediysem çözemedim bu sorunu PC Sürümü Windows 10

ilkaybaki 5 yıl önce

Hangi oyunda hatayı alıyorsun?

darkcrak 5 yıl önce

Mount and Blade - Warband

darkcrak 5 yıl önce

@ilkaybaki mesajlara bakar mısın?

Toplam 2 cevap

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_42.dll silin ve DirectX İndirme Aracı'nı yükleyin.

NOT: DitectX indirme Aracı yazısına tıkladığınız zaman, dosya otomatik olarak indirecektir.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Problem DLL eksikliği gibi görünüyor.

Sırasıyla aşağıda bağlantılarını verdiğim programları yükleyebilir misin?

DirectX End-User Runtimes: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

Ek olarak buradaki bütün Vcredits yazılımlarını da indir: https://support.microsoft.com/tr-tr/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads