Mount And Blade Warband Çalışmayı durdurdu hatası

blackheaven (728) 9 yıl önce sordu

Oyuna tıkladığımda windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum oyuna giremiyorum .

Toplam 6 cevap

blackheaven (728) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba arkadaşlar . M&B warband oyununa tıkladığımız anda çalışmayı durdurdu hatası alıyor ve oyuna giremiyorsanız çözümü sırası ile aşağıdaki gibidir .

1.Oyuna sağ fare yapıp özellikler uyumluluk ayarlarından xp sp3 seçin
2. Pc nizin internet ile olan bağlantısını kesin .
3. internet ile olan bağlantı kestiğinize emin oldugunzda oyuna sağ fare yapıp yönetici olarak çalıstırın .
4. oyun ayar ekranına geldiğinizde . ayarlar bölümünden versiyon kontrolünü devre dışı bırakın .
5. oyunu kapatın interneti açın ve tekrar dan oyunu yönetici olarak çalıştırın . Sorununuz çözülmüş olucaktır.

buradaki sorun oyunu açında versiyon kontrolü işlemi yapmaya başlıyor fakat bu işlemi tamamlıyamadığı için windows bu oyunu otomatik olarak kapatıyor .

umarım yardımcı olmuşumdur . sevgilerimle .

murat 9 yıl önce

Başlığa çözüm yazmak yerine, cevabınızın sol tarafında bulunan "cevap olarak kabul et" butonuna tıklayabilirsiniz.

soyki35 (1) 8 yıl önce cevapladı

Sırf sana teşekkür etmek için kayıt oldum kardeşim varya Allah razı olsun senden,heryerde aradım taradım bılgısayarı acıyorum kapıyorum oyunu sılıyorum uyumluluk moduna gırıyorum yok kafayı yedım 3 saatır ugrasıyorum delı oldum,en sonunda senın yorumuna denk geldım sacma geldı ılkte ulan bı denıyım dedım harbıden oldu adamın kareköküsün sen

xasthure (1) 7 yıl önce cevapladı

sırf teşekkür etmek için kayıt oldum. sağol abi helal valla 2 saattir uğraşıyodum, Bakuden sevgilerle

blackheaven 7 yıl önce

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) İyi eğlenceler .

ynsrs (1) 6 yıl önce cevapladı

Kardeşim dediğini yaptım önceden en baştaki ekran dahi açılmazken şuan da açılıyor ama oyunu açamıyorum.Başlatıyorum oyunu hiçbir şey olmuyor.Oyun görev yöneticisinde açık görünüyor işlemlerde ama açılmıyor lütfen yardımcı ol.

onurvatansever (1) 4 yıl önce cevapladı

kardeşim çok teşekkür ediyorum yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum bu arada sana teşekkür etmek için kayıt oldum sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ;)

eget (1) 4 yıl önce cevapladı

Abi merhaba ben oyuna giriyorum kayıtlı oyuna giriyorum ve oyun başlatılıyor derken beni oyundan atıyoru ve oyun durduruldu hatası veriyor.

Lüfen yardım eder misin?

darkcrak 4 yıl önce

Sanırsam Mount and blade 2 oynuyorsun ve güncelleme geldikden sonra oyuna girerken hata veriyor