Mouse Çalışmıyor

melisadeveli (5) 7 yıl önce sordu

Toshiba laptopumda mousepad birden olduğu yerde kaldı kesinlikle çalışmıyor ama bilgisayarın kilitli ekranında veya diğer oturumlarda çalışırken hiç bir sıkıntı yok. Nasıl düzeltebilirim? (Win10)

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Klavye üzerinde bilgisayar Touchpad'i devreden çıkartan tuş kombinasyonu var. Yanlışlıkla bu tuş kombinasyonuna basmış olabilirsiniz.

FN tuşu ile birlikte Toucpad açma/kapatma tuşuna birlikte basın. Bu tuş F3, F4,F5 gibi bir tuştur.

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Laptopa harici (kablosuz veya kablolu) mouse tak, çalışırsa @alattin'in dediği gibidir.