Mouse sol tık sağ tık, sağ tık sol tık gibi oluyor, ne yapmalıyım?

atakantkn (1) 2 yıl önce sordu

Bilgisyarımda mouse'un sol tıkı sağ tık, sağ tıkı da sol tık gibi oluyor. Videonuzu izledim, yaptım. Bende zaten sol'da gösteriyor.

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba. Anlattığınız sorun videoda anlatılan sorun değil. Öncelikle arama çubuğuna "fare ayarları" yazın, sonra uygulamayı açın. Gelen menüde birincil tıklamanın sol olması gerekiyor. Ayrıca bazı mouse modellerinde mousenin altındaki bir tuşla sağ ve sol tık yer değiştirebiliyor. Onu da kontrol edin derim.

atakantkn 2 yıl önce

Her yerde aradım youtubede sizi gördüm bundan sonra bi sorunum olurda direk size sorucam😁😁

xbedirhanx 2 yıl önce

Tabii ki, sorularınızı bekleriz. Elimizden geldiğince cevaplamaya çalışırız:)