Mousenin orta tekerleğini yukarı aşağı kaydırınca ekran titriyor.

uzmanim9993 (19) 6 yıl önce sordu

Merhaba

evet arkadaşlar Everest SM 442 mousem var yukarı veya aşapı kaydırınca ekran tityor youtube'da bir video gördüm vidalarıunu açıp yapıyordu bende vida yeri yok

Yardım lütfen!

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Bi Microsoft'a Bak istersen : Microsoft

Vidayı söküp yapacaksın zaten ama Mousenin altındaki PAPUÇ ( Herneyse ) 3 tane veya 4 tane oluyor onları çıkar çıkardıktan sonra vidaları YILDIZ tornavidayla sök daha sonra mousenin imleç kısmını  yavaşca kaldırıyorsun.
AŞŞAĞIDAKİ FOTOGRAFTAKİ GİBİ : ( FOTOGRAF BANA AİT DEĞİLDİR BİR VİDEODAN ALDIM )

Artık ne tür bir ayar yapacaksan ayarlayabilirsin. ayarladıktan sonra kapatmak için tam tersi yöntemini uygulayacaksın

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx kardeş nasıl açacağım linkini özelden atarmsn videonun tam olarak anlamadım.