MovieMaker için en uygun alternatif program hangisi olabilir?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Artık MovieMaker'ın Windows 10 Redstone 2 (Creators Update) ile devre dışı bırakılması ile benim de video edit programım yok olmuş oldu :) Camtasia Studio ve Sony Vegas dışında önerebilecekleriniz varmı?

Ücretsiz olursa sevinirim :)

Toplam 2 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

camtasia sütüdyo ile kıyaslanamaz fakat deneme sürümü var güze bir programdır Wondershare Video Editor

burdan indirin

toprak34 6 yıl önce

@candan Evet abi bunu beğendim ücretsiz ama reklam yazısı var onuda kaldırmak için full yapmamız lazımmış ama program güzel

candan 6 yıl önce

kolay gelsin

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

VirtualDub 1.10.4 (64-bit) - Gezginler (tıkla)

VirtualDub 1.10.4 (32-bit) - Gezginler (tıkla)

Bunu bir dene. ihtiyaçlarını karşılarsa ve elbetteki beğenirsen, kalır. Yok olmazsa kaldırır ve bir başkasını aramaya devam edersin.

VirtualDub nasıl kullanılır? - video anlatımı (tıkla)