Mozilla Firefox açılmıyor, tepki vermiyor. Ne yapmalıyım?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Ben Zula oynuyordum, 1 saat sonra çıktım Zula'dan. Mozilla Firefox'a tıkladım ama açılmadı.

Görev Yöneticisindeki işlemler kısmında "Bellek: %27-%28 diyor ama Firefox açılmıyor. Uyumluluk modunu falan denedim ama olmadı.

Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sistem Geri Yükleme ile problem öncesine dönmeyi deneyebilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Eğer bundan istenilen sonuçlar alınamazsa diğer çözümler düşünülür (Mesela Firefox tarayıcının kaldırılması ve yeniden yüklenmesi ile diğer bazı başka çözümler gibi).

Bı arada problem izahında biraz nekes (cimri) davranmışsın. Daha açık ve anlaşılır ifade edebilirdin. Bundan sonraki konularda bunlara dikkat edersin. Böyle yapmalısınki daha kolay anlaşılabilesin ve bunun sonucu olarakta daha tatminkar, problem çözümünde daha etkili, daha uygun tavsiyeler alabilme şansı elde edebilesin.