Mozilla Firefox - Bildirimler

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Mozilla Firefox'da facebook, uzmanımnet, youtube veya youtube den gelen ve benzeri web sitelerinden gelen haberlerin vs bildimleri nasıl açabilirim ?

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 4 yıl önce cevapladı

Burayı açık hale getir, getirdikten sonra yukarıdan uzmanim.net size bildirim göndersin mi diye birşey çıkacak ona kabul et diyeceksin.

lucas77 4 yıl önce

Gmail ile ilgili tarayıcıda ve masaüstünde gelen mailler ile alakalı bildirim alamıyorum ona nasıl bir çözüm uygulanmalı bir bilginiz var mı ?