Mozilla Firefox için Flash Player yükleme

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Firefox için flash player indirmek istiyorum. Nasıl ekleyebilirim?

Toplam 3 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Firefox resmi sayfasından tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Kısaca özet geçmek gerekirse;

Buraya tıklayarak flash playerin yüklü olup olmadığını test edin.

Yüklü değilse buraya tıklayarak flash player yükleyebilirsiniz.

toprak34 6 yıl önce

@ismailsarp nasıl test edebilirim?

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@toprak34 mozillada videoları açmaya çalis

toprak34 6 yıl önce

@oyuntubeyoutuber Açılıyor zaten. Ancak artık çoğu videoda Flash Player değil HTML 5 teknolojisi kullanılıyor. Benim amacım internetteki online fotoğraf editörlerini açmak.

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce cevapladı

Öncelikle merhaba @toprak34 Flash player zaten firefox'da yüklü olur. sizinde izin vermeniz gerekir sadece bunu yapmak için buraya tıkla

toprak34 6 yıl önce

@oyuntubeyoutuber Bunu zaten denemiştim. Flash Player mozillada yüklü değil.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Firefox için Flash Player etkinleştirme sayfasındaki adımları uygula

NOT: Firefox 57.0 beta (Firefox Quantum) kullanıyorsan uyumsuzluk sorunu olabilir, mesela bende onu kullanıyorum ve uyumlu olmadığı için Betternet VPN eklentisi indiremiyorum. Kullandığın sürüm ile alakalı da olabilir.