Mozilla Firefox Yeni Sekmeyi Nasıl Google Yapabilirim?

ardahd (631) 7 yıl önce sordu

Mozilla Firefox Yeni Sekmeyi Nasıl Google Yapabilirim?

Toplam 1 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Mozilla Firefox Yeni Sekmeyi Nasıl Google Yapabilirim?

Mozilla Firefox u yeni sekmede açıldığında google sayfasının açılması için ilk olarak Açarlar - Eklentilere girin

Arama kısmına New Tab HomePage yazıp kur seçeneğini seçin.

İndirip kurduktan sonra yeni sekme açtığınızda artık google karşınıza gelcek. ✓

ardahd 7 yıl önce

Ne diyon şut yedin falan buraya yeni geldim ne diyosun? Ve sen sürekli beni aşağı oyluyosun. Sen beni aşağı oylamadan önce seni hiç aşağı oyladımmı ? Kendin oyluyon gelmişsin burda beni düşürmeyle eline ne geçicek falan diyosun sen beni aşağı oylarken bişey yok ama ?

ardahd 7 yıl önce

Bak ilk sen beni aşağı oyladın 2 kere sonra başka cevaplarımı falanda oylamaya başladın sinirimden bende seni oyladım? Sen yaparken iyiydi ben yapıncamı yazmaya başladın :)

ardahd 7 yıl önce

Sen başlattın? İlk kim oyladı? Durduk yere her sorumu cevabımı oylarsan aynısını sana yaparlar.

ardahd 7 yıl önce

Dün gece oyluyodun elimde fotoğraf var şimdi gösterirsem kimse bana bişey yapamaz bu durumda haksız olan sensin.

ardahd 7 yıl önce

Sen yapmadıysan kim yaptı? Düzgün konuş benimle.

ardahd 7 yıl önce

http://i.hizliresim.com/PM83jv.png Üstüne Exper Marka Bilgisayar Özellikleri konusuna verdiğim cevabıda aşağı oyluyosun ve ben yapmadım diyosun.

ardahd 7 yıl önce

Noldu haksız olduğunu anlayınca cevapları silersin ;) Haha

ardahd 7 yıl önce

Senin profilinde gözüküyor aşağı oyladığın boşuna ben yapmadım falan demene gerek yok :)

ardahd 7 yıl önce

Bak bakalım kim şut yiyo :)