Mozilla frefox tarayıcısında zenmate eklenti sorunu

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda internet tarayıcısı olarak internet explorer ve mozillafrefox mevcut mozilla frefox sürümü 51.01 ve bu mozillada daha önce çalışan zenmate yasaklı sitelere giriş eklentisi şimdi mozillaya ekliyorum ve sayfa yüklenemiyor hatası alıyorum olmuyor yani google chormede yüklemek istemiyorum nasıl yapmalıyım

Toplam 1 cevap

woow (18) 7 yıl önce cevapladı

Mozilla son sürüm mü ? Eğer değilse güncelleyin. Son sürümse silip yeniden kurmayı deneyin.

efsaneemrahylz 7 yıl önce

EVET GÜNCEL @woow

woow 7 yıl önce

@Efsaneemrahylz programı uninstaller'ından kaldırıp setup'unu yeniden yükleyip kurmayı deneyin