MP3 aldım birtane Modeli Resimde Gösterilen Usb Kablosuyla Bilgisayara Takdım Şarj Etdim Biraz Çıkarttım Bakdım Kulaklıkdan Ses Gelmiyor sorun

furkanozkaynak (16) 8 yıl önce sordu

MP3 aldım birtane Modeli Resimde Gösterilen Usb Kablosuyla Bilgisayara Takdım Şarj Etdim Biraz Çıkarttım Bakdım Kulaklıkdan Ses Gelmiyor sorun Nedir

furkanozkaynak 8 yıl önce

Orjinal Kulaklıkta Takdım Neden Acaba Sorun Tam Şarj Olmadığından Dolayımı Kapalımı Açıkmı Şarj Etmemiz Lazım

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Üzerinde açık ya da kapalı olduğunu gösteren ışık benzeri gösterge yok mu?

Şarjı yoksa açılmayacaktır elbette. Biraz daha şarjda tutun.  2-3 saat yeterli olacaktır. Buna rağmen ses gelmiyorsa cihaz bozuktur ya da kulaklık bozuktur.

furkanozkaynak 8 yıl önce

Açıkmı Şarj Etmeliyim Yoksa Kapalımı