MPC-HC.EXE çalışmayı durdurdu hatası

komando82 (1) 9 yıl önce sordu

Video oynatırken mpc-hc çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.Bilgisayarımda k-lite codec programı kurulu.Fakat mesela mpc-hc 64 bittede aynı hatayı veriyor.Programı kaldırıp tekrar yüklediğim halde gene aynı hatayı veriyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

mpc-hc.exe media player classic'a ait bir dosya. Bazen antivirüs programları mpc-hc.exe ile ilgili hataya sebep olabiliyor.

Antivirüs programını kapatıp dener misiniz?

Yine ses kartının sürücülerinin eski olması veya ekran kartı sürücülerinin güncel olmaması mpc-hc.exe hatasına yol açabiliyor.

Media Player Classic ve K-lite yerine VLC player öneririm. VLC playerde öyle codec pack vs kullanmanıza gerek kalmıyor. Hem de oldukca hafif ve hızlı bir medya oynatıcı.

VLC player'i buradan yükleyebilirsiniz.