MS Office'de Helvetica Fontu yok, nasıl ekleriz

aserifkuzu (188) 6 yıl önce sordu

Merhaba,

Office 2016 Word'de Helvetica fontu yok. nasıl bulurum ve nasıl eklerim office'e?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Windows ürünleri Helvetica fontunu içermiyor. Helvetica normalde ücretli satılan bir font.

https://www.linotype.com/928552/helvetica-clan.html

buradan göreceğin gibi baya kallavi bir fiyatı var. Tabi Google üzerinde yapılan aramalarda bazı illegal indirme sitelerinde bu fontları bulmak mümkün.

Font yüklemek kolay. fontu bulduktan sonra çift tıkladığınızda font yüklenir.

aserifkuzu 6 yıl önce

Teşekkürler @alattin :)