Msi Laptop çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor.

karahanl1 (1) 6 yıl önce sordu

Msi Ge 70 2pc Apache kullanıyorum.Laptop Açılıyor windows sesi de geliyor hatta hdmi ile harici ekran olarak tv ye bagladigimda goruntu alabiliyorum lakin kendi ekranına görüntü gelmiyor.Ne bios ekranı açılıyor ne de analart logosu gözüküyor başlattığımda hiçbir hareketlilik yok.Ama tv ye bagladigimda sorunsuz olarak göruntu aktarılıyor.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Problem sebebi çok açık, çok net: Laptop ekranı bozulmuş ve tamir gerektiriyor. Bir teknik servis müdahalesine ihtiyaç var.