mspy iptali için mesaj geldi

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

@temmuz hocam az önce bir mesaj geldi mspy için olabilirmi

diyor ki

GooglePlay'de yaptığınız harcama için 42.99 tl kazandınız 42.99 tl niz hattınıza iade edilecektir bu beklediğim mesaj herhalde mspy ücretide 42.99 tl di

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Evet, öyle olmalı. Geçmiş olsun :)

efsaneemrahylz 6 yıl önce

evet derken @temmuz bey bir sonraki faturama işlermi 42.99 tl

efsaneemrahylz 6 yıl önce

109 tl çıkan fatura dün gece gelen mesaj ile 66.99 tl ye düşmüş tekrar @temmuz bey

temmuz 6 yıl önce

Herhalde aylık sürenin son günü üyelik iptali yaptığın için öyle oldu. Önce gelecek aylık dönem ücretininin -bir gün öncesinden- peşin tahsili için işlem yapılmış daha sonrada üyelik iptali işleme konularak düzeltme yapılmış olmalı (Mesajda bunu izah etmeliydiler, etmemişler herhalde). Ama 66.99 lirayı anlayamadım, neden 42.99 değilde böyle. Buda birbuçuk aylık galiba, öyle değilmi? Sen detay belirtmedin bende bu tahminlerimi yazabildim ancak. Detayı sen biliyorsun ve ne olup olmadığını sen daha iyi anlamalı ve görebilmelisin. Ama sonuç olarak gerekli üyelik iptalini zamanını geçirmeden yapmış ve son faturadan kutulmuş olmalısın. Bence böyle @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

66.99 tl benim faturama gelen normal ücret vodafone @temmuz bey yani her ay mesaj gelecek GooglePlay'de yaptığınız harcama için 42.99 tl kazandınız 42.99 tl niz hattınıza iade edilecektir diye onumu demeye çalıştınız anlamadım

efsaneemrahylz 6 yıl önce

iletişim kurdum kendileriyle sıkıntımı anlattım inşallah geri dönerler birde bu kurumunun iletişim telefon numarasını biliyormusunuz @temmuz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

@temmuz bey

temmuz 6 yıl önce

Tamam, telefon faturasıysa problem yok. MSPY iptali gerçekleşmiş ve faturanda düzeltmeye gidilerek buna göre iade işlemleri başlatılmış görülüyor. Bir iki güne kadar kredi kartına/hesabına geri ödeme yapılmış olur. Problem yok, için rahat olsun :) @efsaneemrahylz

temmuz 6 yıl önce

Türkiye +90 850 252 6514 @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

nerden öğrendiniz @temmuz bey

temmuz 6 yıl önce

https://tr.mspy.com/about.html @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

@temmuz bey hat bu 0543 504 4079

temmuz 6 yıl önce

Ben sana MSPY telefonunu verdim, telefon operatörünün telefonunu değil. Operatör'ün müşteri hizmetlerinimi soruyorsun? @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

0543 504 4079 telefon numarası üzerindenmi araştırdınız @temmuz bey

temmuz 6 yıl önce

Senin bu mevzu ile alakalı telefon operatörüyle bir işin olmazki. Vodafone Müşteri hizmetleri telefon numarası 542 (sadece 542) @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

farketmiyor ister müşteri hizmetleri ister sabit telefonu @temmuz bey

temmuz 6 yıl önce

542'yi 0543 504 4079 hatlı telefonundan ararsın @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

çok teşekkür ederim @temmuz bey

temmuz 6 yıl önce

Yordun beni ama önemli değil, geçmiş olsun:) @efsaneemrahylz