Multiplayer mobil oyun önerisi

researcher (17) 6 yıl önce sordu

Multiplayer olarak android için mobil oyun geliştirmeyi düşünüyoruz.
Sizce nasıl bir oyun geliştirebiliriz?
Ne tür oyunlar daha cok ilginizi çekiyor?

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Counter Strike tarzı olsa güzel olur :)

Birde hangi oyun motorunu kullanacaksınız? (Unity 3D vb.)

nvidiagtx 6 yıl önce

http://store.steampowered.com/app/601380/The_Last_One/

nvidiagtx 6 yıl önce

türk yapımı oyun , unity ile yapılmış grafikleri çok kötü

nvidiagtx 6 yıl önce

unity ile yapılan her oyunun grafikleri böylemi :) :D

nvidiagtx 6 yıl önce

eski bir oyun

nvidiagtx 6 yıl önce

birde Unreal Engine önerirmisin ? indircemde 7 GB

nvidiagtx 6 yıl önce

Assetsleri falan ücretsiz bulunuyormu peki ?

toprak34 6 yıl önce

@nvidiagtx The Last One'ın yapılışını biliyorum zaten assetsleri çok pahalı, tahminimce 500 TL'nin üzerine çıkıyor maaliyetler. Unity ile yapılan her oyunun grafiği böyle değil. Yeteneğine kalmış açıkçası. Unreal Engine'nin de assets marketi var. Shop diye. Orda daha ucuz. Tabi değişir fiyatlar. Unreal Engine'i kesinlikle öneririm. Ücretsiz assets'de var.

nvidiagtx 6 yıl önce

sağolasın @toprak34 internet yeterse indiririm....

toprak34 6 yıl önce

@nvidiagtx Ek olarak, UE4 Unity'ye göre daha kolay. Ancak UE4'te algoritmayı iyi bilmen gerek. Yani mantığını.

nvidiagtx 6 yıl önce

aynen internetten izliyorum videolarını

erdem336 (5) 6 yıl önce cevapladı

Bu aralar google play store da sadece moba oyunlarla sarmış bana soracak olursanız fps türü oyunlar telefonda oynanmaz plant vs zombies heroes ya da card wars gibi kağıt oyunlar hoşuma gidiyor.