Müzik indirme programları veya siteleri nelerdir?

furkanozkaynak (16) 8 yıl önce sordu

Müzik indirebileceğim yerli veya yabancı bir site ya da bir program önerebilir misiniz? Yardımcı olur musunuz?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

4K Video Download programı ile isterseniz mp3 veya mp4 bütün formatlarda indirebilirsiniz https://www.gezginler.net/indir/4k-video-downloader.html

forjest (101) 8 yıl önce cevapladı

Easy MP3 Downloader İster dinleyin,dinlediğinizi istenilen kalitede indirin kolay gelsin.

+ AlternatiF > SuperMP3Download her ikiside birbirine çok benzer programlar.

BİLGİ: EasyMP3Downloader  trial deneme sürümü olduğundan 5 dosya indirmeye kadar sınırlıdır.

furkanozkaynak 8 yıl önce

Virüs Algılandı