Müzik Platformları ve Forumları

ayberk (71) 9 yıl önce sordu

Başka insanlarla sevdiğimiz müzikleri paylaşabildiğimiz yeni müzikler keşfedebildiğimiz forumlar yada platformlar biliyor musunuz arkadaşlar ?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Jango

grooveshark.com

benim müzik dinlemek ya da farklı müzik türlerini keşfetmek için kullandığım iki site.  İhtiyaçlarını karşılar mı bilmiyorum ama bilmiyorsam bir inceleme derim.

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

favori bir uygulamam var benimde hem windows ortamında hemde ios ve android ortamında oldukca güzel bir müzik ortamı sağlıyor "spotify" https://www.spotify.com/tr/ denemeni tavsiye ederim.