myactivity.google.com'dan silinenleri geri getirme nasıl yapılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Google Etkinliğim bölümünden yani myactivity den silinenleri geri getirmem mümkün mü? 1 hafta önceki youtube geçmişimi sildim şimdi onlara ihtiyacım var geri getirebilir miyim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

myactivity.google.com'dan silinenleri geri getirme mümkün mü?

Maalesef bu mümkün değil. Myactivity bölümünde gördüğünüz şeyler size Google sunucularından geliyor. Yani tamamen sanal uzak bir sunucudan geliyor. Siz onları sildiğiniz zaman Google sunucularından silmiş oluyorsunuz. Google sunucularına müdahele etme şansınız da olmadığına göre myactivityden silinenleri geri getirme gibi bir durum imkansız.