mystartsearch uninstal

blues35 (1) 9 yıl önce sordu

Win8.1 kullanıyorum.Bu proğramı kaldıramıyorum.İlgilenirseniz teşekkür ederim.

Toplam 3 cevap

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

selam bu bir  tür virüs tarayıcı korsanı indirdiğiniz poroğramla inmiştir  çzümü SpyHunter   indir ve    fix düğmesini işaretle tarattır  kaldırır   yine olmasa  haber ver başka çaresini bulluruz kolay gelsin

blues35 (1) 9 yıl önce cevapladı

Değerli arkadaşım,iki gündür mystartsearch proğramını dediğiniz şekilde kaldırmaya çalıştım fakat olmadı.Örneğin google veya explorer da açsam farketmiyor.Bir bakıyorum açtığım sayfanın yanında (alibaba ,bahis siteleri açılmakta engel olamıyorum.Bunlarla başetmenin yolunu yazarsanız çok minnettar kalıcam.Şimdiden ilginiz için çok tşk ederim.

Saygılarımla,

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki linkte önerilen adımları uyguladığınız takdirde sorununuz çözülecektir.

mystart search kaldırma