"mzlq" fidye virüsü için bir gelişme var mı?

sderozis007 (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba...

"mzlq" adlı fidye vürüsü için hala bir çözüm bulunamadı mı? çok uzun zamandır çözüm için bekliyorum ama geri dönüş yapan olmadı. İnternet gezindim bir şey bulamadım çözüm adına. Çözüm varda ben mi  göremiyorum? Bana geri dönüş yapar mısın?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

mzlq uzantısı için bir çözüm bulunamadı. Offline Anahtar ile şifrelendiyse Emsisoft Stop Djvu Şifre çözme aracını kullanabilirsin. Bunun dışında Online Key ile şifrelenen dosyalar için bir çözüm yolu hala yok.