"mzlq" uzantılı fidye virüsü bilgisayarıma bulaştı. Sorunun çözümü için ne yapmalıyım?

sderozis007 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba:

"mzlq" uzantılı fidye virüsü bilgisayarıma bulaştı. Sorunun çözümü için ne yapmalıyım?

Sorunun çözümüne dair bir gelişme var mı? Gelişme olursa beni e-mail adresimden haberdar eder misiniz? Kesin ve net, çözüm bulununcaya kadar bekleyeceğim.

Toplam 2 cevap

emrearas (22) 3 yıl önce cevapladı

https://youtu.be/aKhvxfF8Xr0

İşe yarar bilgi var baktınmı bilmem bir göz at  kimisinde işe yaradı bendede .pezi var 1 yıldır nerdeyse hâla bir çözüm bulamadım hdd kenarda bekliyor eğer çözüm bulamazsan format atma baska hdd varsa kullan

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Kesin çözüm bulunduğunda buradan ve uzmanim.net Youtube kanalından duyuracağız.