N11'den aldığım sistem nasıl?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

N11'den bu bilgisayarı aldım. Daha kargolanmadı ne düşündüğünüzü merak ediyorum. GTX 1080 Quadro

Bilgisayar: https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/oyun-canavari-intel-i7-kabylake-7700k-gtx-1080-8-gb-li-P186967417

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bir oyuncu için güzel bir sistem, hayırlı uğurlu olsun. Allah pişman etmesin :)

Yalnız işletim sistemi olarak FreeDos yazıyor, yani Windows'un istediğin bir sürümünü sen kuracaksın bunu biliyorsun değil mi?

nvidiagtx 6 yıl önce

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim @farurhenho adama sordum herşey kurulu olarakmı geliyor diye evet windows 10 kurulu driverler falan oyunlar dedi bende ok dedim sistem güzel duruyor

nvidiagtx 6 yıl önce

bu sistem en fazla kaç oyun açabilir

nvidiagtx 6 yıl önce

oynayaacağım oyunlar Zula , The Long Dark , Sniper Ghost Warrior 2 ve 1 , Sniper Elite , GTA V , Car Mechanic Simulator , NFS

omercik 6 yıl önce

Oynamak istediğin oyunların minimum sistem gereksinimlerine bakarsın, birde bu bilgisayarın sistemine bakarsın. Daha sonra hangi oyunları açacağına öyle karar verebilirsin, "kaç oyun açar" gibi bir sorunun cevabını vermek çok zor @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

bir şey dicem şu ürünler arasında karar veremedim bi yarıdmcı olurmusunuz

nvidiagtx 6 yıl önce

https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/intel-kaby-lake-i5-7500-islemcili-1050-ti-li-slim-oyun-canavari-P107744702

nvidiagtx 6 yıl önce

http://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/intel-kaby-lake-i3-7100-3-9ghz-gtx1050ti-exoc-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-500w-oyun-bilgisayar.html

nvidiagtx 6 yıl önce

bir yardımcı olurmusunuz

omercik 6 yıl önce

Teknik olarak n11.com'daki biraz daha iyi gibi duruyor @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

tşk ama ismailsarp ekran kartı için gücü azda olsa kırpılmış dedi

nvidiagtx 6 yıl önce

anlamadim

omercik 6 yıl önce

Yani eğer bütçene uygunsa n11.com'dakini alabilirsin, GTX 1050 Ti fena bir ekran kartı değil @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

harici ekran kartı destekli diyor anlamadım paylaşımsız yazıyo paylaşımsız bilgisayarlar güzel diyorlar

nvidiagtx 6 yıl önce

@farurenho

omercik 6 yıl önce

Paylaşımsız ekran kartı harici ekran kartı olan bilgisayar demektir. Yani oyun bilgisayarı diyebilirim senin anlayacağın dilde, oyun oynayacaksan evet doğrudur @nvidiagtx

fulla11 (1) 6 yıl önce cevapladı

Bence güzel ama toplu almak yerine parça parça alınsaydı belki 200 TL bile kar edilebilirdi. O para ileyle de başka bir donanıma yatırım yapılabilirdi.

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Güzel bir bilgisayar almışsınız. Ancak size daha önceki konularınızda da söylediğim için söylüyorum. Ekran kartınız diğer 1050 ti serilerine göre biraz kırpılmış. Ancak size oyun oynatmada yine sıkıntı çıkartmayacaktır kafanıza takmanıza gerek yok.