Nasıl oluşur hiç bi fikrim yok !

kullanici402302 (1) 6 yıl önce sordu

Ms Sqlde

Like parametresinde bütün listeyi çıkartmak istiyorum ama like parametresinde bir şart koyup örnek verirsek a ile başlayanları al gibisine ama ben hepsini istiyorum bunu nasıl yaparım?

alattin 6 yıl önce

Sorun anlaşılır değil. Başlıın uzmanim.net formatına uygun değil. Bunları düzeltmezsen sorunu silmek zorunda kalacağım.

Toplam 1 cevap

rcpguvenc (1) 6 yıl önce cevapladı

like kullanmaz isen sorun kalmıyacaktır eğer illaki kullanmak istiyorum dersen bütün kullanıcaları etkisi altına alıcak bir koşul koy mesela 1900 yılından sonra doğanlar gibi ?