Nasıl Siteye Dosya Yükleyebilirim

kugabugra18 (47) 7 yıl önce sordu

Çözüm paylaşmak için dosya yüklemek istiyorum hangi bölüme yükleyeceğim geçen sefer uzmanim.net e yükle denmişti

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Uzmanım nette direkt olarak dosya yüklemen söz konusu değil bunu ancak dosya indirme yöneticisi siteler aracılığıyla yapabilirsin Ör : turbobit,redbunker,nitroflare,uptobox,uploaded Vb. indirme yöneticisi web sitelerine yüklemek istediğin dosyayı yükledikten sonra sitenin vermiş olduğu indirme bağlantısı uzmanım nete atarak karşıdaki kullanıcının dosyayı indirmesine olanak sağlayabilirsin.

Not :Dosyaları internet ortamına yüklemden önce virüs taramasından geçirsen faydalı olacaktır, Karşıdaki kişilerin zarar görmemesi için

Ör : http://turbobit.net/nqm8uxojowfz.html

Umarım faydalı olmuştur

kugabugra18 (47) 7 yıl önce cevapladı

peki mega,drive vb. olur mu

ayrıca virüs taramasını nereden yapabilirim

sağol gerek kalmadı

tahatugyan 7 yıl önce

Rica ederim :)

tahatugyan 7 yıl önce

mega,drive gibi sitelerte olur farketmez