Nasıl uzman olurum?

toprakbra11 (1) 2 yıl önce sordu

Uzman olmak istiyorum, bilgim var ama pro degilim.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

İnternet üzerimden sürekli makaleler okuyacan yerli yabancı. Kendini daha da geliştirmek için uzmanim.net gibi form sitelerinde insanlara yardım edecen. İnsanların sorunlarını gerekirse sözlü gerekirse uzaktan bağlanıp yardım edecen fakat konuyu iyice araştırıp bunları yapacan. Bir çok problem birbirine benziyor ayrıca çoğunun çözümü kolay fakat bana kolay geliyor olabilir. Araştırmadan bir işin ustası olunmaz ve bu konuda çalışmadan.

toprakbra11 2 yıl önce

Dedigin herseyi yapıyorum ve ben burda uzman olmak istiyorum

darkcrak 2 yıl önce

Herkes uzman olabilir fakat insanlara çözüm yazman gerekiyor. @toprakbra11

darkcrak 2 yıl önce

Çözümleri sakın kopyala yapıştır yapma kendi cümlelerin olmasına dikkat et @toprakbra11

toprakbra11 2 yıl önce

Tamam peki olcakmıyım

darkcrak 2 yıl önce

Çözümünü bildiğin çözümlere çözüm yazabilirsin sorun yok @toprakbra11

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Olabilirsin. Bildiğin konularada cevap yazarsın. Bilmediklerine yazmazsın. Copy-paste yapmamaya dikkat et. Copy-paste emek hırsızlığıdır ve uzmanim.net kurallarında da belirtildiği üzere yasaktır.

https://uzmanim.net/hakkinda

Burayaa bir göz at.