NBA 2K18 oyununda ekranın alt ve üst kısmı siyah kalıyor. Nasıl düzeltirim?

kullanici638980 (1) 6 yıl önce sordu

Sadece NBA 2K18 oyununda böyle oluyor, diğer oyunlarda bu sorun yok. AMD CONTROL CENTERDA BEN ŞUANA KADAR GEREKENLERİ YAPTIM GELİŞMİŞ GÖRÜNÜMÜ SEÇTİM SEÇENEKLER GELDİ AMA HALA DAHİLİ EKRAN VE FLATLAR SEÇENEĞİ YOK LÜTFEN Bİ YARDIM EDİN Bİ TÜRLÜ YAPAMADIM

Toplam 2 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

oyunun ekran çözünürlügünü 1024x768 ayarla pc görüntüsünü de 1024x768 ayarlayıp denermisin

kullanici638980 (1) 6 yıl önce cevapladı

ikiside hep 1024 e 768 di

krsn 6 yıl önce

oyunun görüntü ayarlarını sıfırla