Ne Tür Bir Bilgisayar almalıyım ?

cr4b34 (10) 7 yıl önce sordu

Merhabalar Ben Yeni Bir Bilgisayar alicam Fiyatı 0 - 1500 TL arası olsun ve yüksek ramlı birşey olsun

Ben Baktım Pek bulamadım sıfır olması lazım Kasa Monitorsuz Monitor bende var eğer zaten uyumlu olmassa monitörünü alırım

Yardımcı olana simdiden teşekkürler..

Oyun oynamak için GTA 4 COD Blackops Ghost gibi yüksek ramlı içeren oyunları oynamak için

temmuz 7 yıl önce

Üst limiti anladıkta o alt limit nedir öyle 0 (sıfır)? Bedavamı?.. Düzelt istersen. Mesela 1000-1500 arası veya -alt limitsiz olarak- en fazla 1500 gibi falan :)

temmuz 7 yıl önce

:) @zcotokopvp

Toplam 1 cevap

zcotokopvp (-65) 7 yıl önce cevapladı

merhabalar senin için araştırdım baktım atombilişimden sıfır buldum

bir bak

:

Intel®Core İ5 + 4GB RAM + 320GB HDD TURBOX OFİS BİLGİSAYAR 586TL

LİNK:

tavsiyem bunu al Tak çalıştır

teknik özelliklerinide yazacaktım fakat sitede yazıyo o yüzden :)

Bence alacaksan fiyatıda uygun al derim :)

550 TL yaparlar bence hani uygun sıfır bide yani ben olsam zaman geçmeden bunu alırım

cr4b34 7 yıl önce

teşekkürler kardeşim bakacağım buna :)

cr4b34 7 yıl önce

bide istanbulluyum