Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiği

pekel65 (1) 4 yıl önce sordu

Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Ne demek istediğinizi anlamadım, soruda da başlıkta da aynı şey yazıyor. Beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok maalesef.

pekel65 4 yıl önce

kimlik gönderdim neden açmiyor ?

pekel65 4 yıl önce

3 gün oldu kimlik gönderdim ama yalışık 2 yıl oldu kapalı ?

pekel65 4 yıl önce

facebook

hydra 4 yıl önce

Benim eski facebookta kapalı, kimlik gönderdim falan yine açmadılar muhtemelen seninkinide açmıyacaklar üzgünüm :(

pekel65 4 yıl önce

o facebook ta çok foto var çok arkadaşım var

hydra 4 yıl önce

Bendede yaklşaık 190 Arkadaş, 200+ Fotoğraf vardı. :(