"Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz" hatası nasıl çözülür?

pekel65 (1) 4 yıl önce sordu

Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Facebook hesabını askıya almışlar yani incelemeye yani hesabını kurtarma bilmek için facebook ile iletişime geçmede fayda var fakat kural ihlali yapmadıysan

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

kimlik bilgilerin hesab bilgilerin birbirile uyumlu olması lazım örnek doğum tarihin sallamasyon girdiyseniz bir işe yaramayacaktır..

pekel65 (1) 2 yıl önce cevapladı

selam