Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz.

pekel65 (1) 4 yıl önce sordu

Facebook'a kimlik gönderdim neden açmiyor?  3 gün oldu kimlik gönderdim ama yaklışık 2 yıl oldu kapalı  o facebook ta çok foto var çok arkadaşım var. Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. yazıyor.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Aynı konuyu birden fazla açmak yerine sorunuzu düzenleseydiniz daha iyi olurdu.

pekel65 4 yıl önce

neden bu facebook açmiyor?

hydra 4 yıl önce

Hesabınız kapatılmış açmanızın bir yolu görülmüyor .

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bu kadar uğraşacağına yeniden Facebook hesabı açsan kafan daha rahat olurdu. 2 yıldır hesap kapalı ve sonuç alamadıysan üzerine bir bardak su iş.

Mesajda da dediği gibi senin yolladığın belgelere bakmadan hesabını açmazlar. Ne zaman bakarlar kimse bilemez.