nengine.dll geçerli bir Win32 uygulaması değil

ceyda (312) 10 yıl önce sordu

Bilgisayarı her açtığımda RUNDLL başlığı altında

C:\Users\user\AppData\Roaming\newnext.me\nengine.dll başlatmada sorun

C:\Users\user\AppData\Roaming\newnext.me\nengine.dll geçerli bir Win32 uygulaması değil.

şeklinde hata alıyorum.

nengine.dll nedir? nengine.dll başlatmada sorun hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

nengine.dll dosyası Potansiyel olarak istenmeyen program olan ve AVG tarafından Generic5.AOJM tanınan reklam yazılımına ait bir dosyadır. Bilgisayarınıza bir reklam yazılımı bulaşmış.

nengine.dll  ayrıca Malwarebytes anti-malware tarafından PUP.Optional.NextLive.A Potansiyel olarak istenmeyen program olarak tespit edilir.

nengine.dll hatasından kurtulmak için Malwarebytes anti-malware ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?